Giresun Telsiz Radyo Amatörleri Derneği

Hopa Deniz Feneri Çalışmalarımız

Hopa Deniz Feneri çalışmamıza ait fotoğraf albümüdür. Tıklayarak inceleyebilirsiniz..

TC9HLH

Hopa, ArtvinTurkey

Alternative Names:Apsarus, Hopa, Khopa, Khoppa, XHQ, hopa, huo pa, hwpa, khopa, Хопа, ضلع ہوپا, هوپا, ہوپا, ხოფა, ホパ, 霍帕
Type:Seat of a second-order administrative division
Mindat.org Region:Hopa District, Artvin Province, Turkey
Region:ArtvinTurkey
Latitude:41° 23′ 25″ N
Longitude:41° 25′ 10″ E
Lat/Long (dec):41.39046,41.41966
Köppen climate type:Cfb : Temperate oceanic climate
Population:17,519 (2013)