FURKAN ÖZEN
TA7AOF

“FURKAN ÖZEN” Kardeşimizin kısaca özgeçmişi:

1997 Yılında Giresun'un Şebinkarahisar ilçesinde doğdu.

Eğitiminin ilköğretim kısmını Yeşil Giresun İ.Ö.O ‘nda, ortaöğretim kısmını Özel kolej'de, Lise eğitimini ise Giresun-Keşap Anadolu Lisesi’nde tamamlamış ve halen Lefke Avrupa Üniversitesi'nde Elektrik Elektronik Mühendisliği Lisans eğitimine devam etmektedir.

2012 Yılında Keşap Anadolu Lisesi'nde verilen Amatör Telsizcilik kurslarında eğitim aldıktan sonra Amatör Telsizcilik sınavına girerek A belge almaya hak kazanmıştır.

Keşap Anadolu Lisesi Amatör Telsizcilik ve uzay haberleşme teknolojileri Kulübü'nün kurucu üyesidir. 2012-2015 yılları arasında kulüp başkanlığı görevini üstlenmiştir. 2012 yılından bu yana TA7AOF çağrı işareti ile aktif olarak amatör telsizcilik faaliyetleri ile uğraşmaktadır.

18 Yaşına ayak basar basmaz GİTRAD derneği üyesi olmuştur.

Türkiye'nin en genç CW operatörüdür. Uluslararası dernek olan SKCC – Straight Key Century Club üyesidir.

Çalıştığı Özel Çağrı İşaretleri ; TC73TESLA,TC57A, TC7YOTA, TC30AZB, TC7G, TC89TC, TC90TC, TC91TC, TC92TC, TC150ITU, TC7LHW, TC10SWAT, TC9SAM

Kişisel Web Sitesi :   http://www.furkanozen.com.tr/

Katıldığım Yarışmalar ve belgeler:

http://www.furkanozen.com.tr/single-post/Katildigim-Yarismalar-ve-Belgeler

KIBRIS'TA BİR AMATÖR
           Furkan kardeşimiz "GEÇİCİ BELGE" sini alarak faaliyetlerini Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nden sürdürecektir. Kendisine 1B/TA7AOF işareti ile çalışmalarında başarılar dileriz....
 
 

ALDIĞI BELGELER VE ARŞİV

BAŞARILARINDAN DOLAYI TEBRİKLER

GİTRAD YÖNETİM KURULU VE ÜYELERİ